Jakość MeteoVista

MeteoVista używa różnych źródeł do zbierania informacji pogodowych. Dane pochodzą od profesjonalnych partnerów, takich jak holenderski KNMI oraz EUMETSAT. Dodatkowo MeteoVista posiada własny autorski system prognozowania lokalnych warunków pogodowych: MeteoVista-MOS. Według badań dotyczących jakości dostarczanych informacji pogodowych, system MeteoVista-MOS sprawdza się wyjątkowo dobrze.

MeteoVista-MOS
Lokalne prognozy warunków atmosferycznych oblicza się za pomocą specjalnie stworzonego programu komputerowego zwanego: MeteoVista-MOS. System prognozowania w tym programie oparty jest o specjalny komputerowy model konwekcji atmosferycznej, oraz nowoczesne metody pomiarów meteorologicznych i zaawansowane obliczenia statystyczne. Solidna wiedza z zakresu meteorologii, lata doświadczenia oraz metodyka w zakresie zarządzania danymi są podstawą jakości systemu MOS.

Doskonalenie jakości
Dzięki oryginalności, stworzonego przez MeteoVista systemu prognozowania pogody, możliwy jest jego ciągły rozwój, niezależność oraz procesy adaptacyjne do zmieniających się warunków rynkowych. System MeteoVista-MOS jest na bieżąco uaktualniany i wzbogacany w nowe parametry. Stosowane przez nas techniki statystyczne są również nieustannie analizowane i udoskonalane.

Używasz przeglądarki internetowej, której niestety (jeszcze) nie obsługujemy.

Meteovista będzie działała lepiej jeżeli użyjesz jednej z wymienionych przeglądarek : Internet Explorer 8 lub 9, lub Firefox 8 lub 9 lub 10.

Wybierz przeglądarkę, aby pobrać ją za darmo.