Twoja pogoda z Meteovista HD

Niezależnie od tego czy lubisz żeglować, grillować czy spacerować, znajomość warunków atmosferycznych jest bardzo istotna. Dzięki nowej aplikacji iPad Meteovista, możesz zdecydować, w jaki sposób zostanie zaprezentowana Twoja prognoza pogody. Możesz modyfikować panel według własnych potrzeb, tak aby informacje pogodowe były szybko i łatwo dostępne, np. dodając pogodę na tenisa w Twojej miejscowości, przegląd tygodniowy lub ostrzeżenie przed pyłkami.

POBIERZ TUTAJ

Twój panel pogodowy

Każdy z nas jest inny. Dlatego możesz stworzyć Meteovista HD zgodnie z własnymi preferencjami i zaaranżować mapy pogodowe według 6 dostępnych wzorów, które można dowolnie konfigurować dla Twoich lokalizacji. Każdy z widgetów można używać wielokrotnie i w ten sposób mieć dostęp do osobistej prognozy pogody.

Sporty wodne, spacery lub BBQ?

Jeżeli lubisz aktywności na świeżym powietrzu, ustaw odpowiednie widgety! Dzięki nim dokładnie sprawdzisz czy warunki atmosferyczne będą odpowiednie i czy pogoda nie pokrzyżuje Twoich planów. Widgety aktywności pokazują różne kategorie, np.: pogoda do gry w piłkę, pogoda na golfa, pogoda dla sportów wodnych i wiele innych. Jeśli dokucza Ci katar sienny lub po prostu chcesz zobaczyć, kiedy zacznie padać deszcz, wszystkie informacje będą dostępne w jednym miejscu.

Pogoda dla Twoich lokalizacji

Dodając kilka widgetów, masz możliwość obejrzenia prognozy pogody dla swoich ulubionych miejsc. Możesz na przykład ustawić widget sportów wodnych dla miejscowości, gdzie lubisz surfować, a tygodniowy przegląd pogody w miejscu zamieszkania lub dla miejscowości, gdzie wybierasz się na wakacje. W ten sposób wyświetlane są informacje o pogodzie tylko w miejscach, które Cię interesują.

Prognoza pogody w Twoim języku

Aplikacja Meteovista HD jest dostępna w siedmiu różnych językach, więc każdy Europejczyk może zorganizować własne mapy pogody. Wszystkie prognozy pogody będą automatycznie wyświetlane w języku wybranym dla iPad'a. Chcesz pobiegać w Paryżu lub zagrać w golfa w Krakowie? Wybierz swoje widgety i zobacz, jaka będzie pogoda. Meteovista HD jest dostępna w języku niemieckim, francuskim, polskim, włoskim, norweskim, angielskim i holenderskim.

Wiadomości Push

Jeśli chcesz, możesz otrzymywać informacje o pogodzie w formie krótkich komunikatów. Możesz również wybrać o której godzinie chcesz otrzymywać wiadomości Push, nawet jeżeli aplikacja w danej chwili jest zamknięta. Meteovista HD może Cię również ostrzec w przypadku alarmów pogodowych lub zwrócić uwagę osobom z katarem siennym na ryzyko wystąpienia dolegliwości.

Pobierz aplikację na swojego iPada już teraz!

POBIERZ TUTAJ
Aplikacja opracowana przez Touchwonders

Używasz przeglądarki internetowej, której niestety (jeszcze) nie obsługujemy.

Meteovista będzie działała lepiej jeżeli użyjesz jednej z wymienionych przeglądarek : Internet Explorer 8 lub 9, lub Firefox 8 lub 9 lub 10.

Wybierz przeglądarkę, aby pobrać ją za darmo.