O MeteoVista

O Nas

Na początku powstania portalu MeteoVista, czyli od 2001 roku, funkcjonowała nazwa Weeronline. W lutym 2009 firma Weeronline B.V. połączyła siły z: Zoover Media, Zoover.nl, Zoover International, VakantieReiswijzer i Weeronline.nl, które są wiodącymi markami holenderskiego rynku turystycznego. W grudniu 2009 firma Weeronline zmieniła nazwę na MeteoVista. Po ponad dekadzie MeteoVista, stała się jedną z wiodących firm, w rodzimej Holandii , zajmujących się pogodą i jej prognozowaniem. Odbiorcami produktów i usług są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa o bardzo zróżnicowanych profilach. Każdego miesiąca ponad 1,5 miliona Holendrów odwiedza www.weeronline.nl, aby uzyskać codzienne informacje o pogodzie

Rozwój na rynku B2B
Firma Meteovista nieustannie pracuje nad doskonaleniem oferowanych usług. W tym celu wykorzystywane są najnowsze techniki Internetowe, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych partnerów.  Obecnie MeteoVista dostarcza informacji pogodowych dla poniższych grup podmiotów:

W lutym 2009 Weeronline B.V. połączyło siły z Zoover Media, Zoover.nl, Zoover International (www.zoover.pl), VakantieReiswijzer i Weeronline.nl: wiodącymi markami holenderskiego rynku turystycznego. W grudniu 2009 firma Weeronline zmieniła nazwę na MeteoVista.

Używasz przeglądarki internetowej, której niestety (jeszcze) nie obsługujemy.

Meteovista będzie działała lepiej jeżeli użyjesz jednej z wymienionych przeglądarek : Internet Explorer 8 lub 9, lub Firefox 8 lub 9 lub 10.

Wybierz przeglądarkę, aby pobrać ją za darmo.